Alates 1. oktoobrist 2021 alustab Tallinna Maxilla Rotermanni kliinikus vastuvõtte professionaalne spetsialist Veronika Tšepurnaja.

Korralik ja regulaarne suuhügieen on kauni naeratuse ja tervete hammaste aluseks. See tagab nii hammaste, hambavahede, keele kui ka kogu suu puhtuse ning bakterivaba keskkonna. Ebapiisava suuhügieeni puhul on oht kaariese, igemepõletike ning paljude teiste probleemide tekkimisel. Suuhaiguste varajane avastamine teeb probleemide lahendamise tunduvalt lihtsamaks ning väldib pöördumatute hambakajustuste tekkimist.

Veronika omab suuhügieeni hindamisel ja korrigeerimisel kogemust üle 5 aasta. Oma töös on ta põhjalik aga õrna käega ning orienteeritud alati parima võimaliku lõpptulemuse saavutamisele. Veronika teostab põhjalikku hammaste puhastust (Pärlipesu Air-flow-ga, hambakivi eemaldus) ning hammaste valgendamist BlancOne süsteemiga (kiire ja valutu protseduur).

Soodapuhastus (ehk pärlipesu)

Soodapuhastuse käigus eemaldatakse hammastelt ladestused ja pigmenteerunud laigud mille tulemusena tuleb nähtavale hammaste heledam toon. Soodapesu on täielikult valutu ning turvaline.

Vajadusel tuleb soodapesu protseduuri käigus eemaldada ka hambakivi. Hambakivi tekib hambakatu ja süljest mineraalsoolade hammastele ladestumisel. Hambakivi moodustub enamasti hammaste vahele ja igemete alla, kust hambaharjaga pole kattu võimalik eemaldada. Seetõttu ei ole inimesed sageli teadlikud, et neil oleks probleeme hambakiviga ning seda aitab kõige paremini avastada suuhügienisti ning hambaarsti regulaarne külastamine.

BlancOne hammaste valgendus

BlancOne on professionaalne hambavalgendussüsteem, mis põhineb uuel patenteeritud fotokeemilisel tehnoloogial. Antud süsteem on välja töötatud koostöös teadlastega ligi 15- aasta pikkuse uurimustöö ja katsetusprotsessi tulemusena. BlancOne Click ja Touch valgendusgeelid sisaldavad vaid 5,6 % vesinikperoksiidi, mis on hammastele täielikult ohutu ning mille kasutamine hambavalgenduses on heaks kiidetud ka Terviseameti poolt.

Veronika ootab Sind vastuvõtule, et muuta Sinu hammaste seisukord ning puhtus laitmatuks!

Broneeri aeg Veronika juurde online broneerimissüsteemis või helistades Maxilla Rotermanni kliinikusse numbril 6 232 302.

Veronika tehtud tööd enne ja pärast: