BLANCONE – UUS HAMMASTE VALGENDUSSÜSTEEM

Mis on BlancOne valgendussüsteem?

BlancOne on Itaalia tootja professionaalne hambavalgendussüsteem, mis põhineb uuel patenteeritud fotokeemilisel tehnoloogial.

Antud süsteem on välja töötatud koostöös teadlastega ligi 15-ne aasta pikkuse uurimustöö ja katsetusprotsessi tulemusena.

Fotokeemilise reaktsiooni puhul on tegemist reaktsiooniga, mis toimub valguse neeldumise tulemusel. Valguskvant annab molekulile piisavalt energiat, et muuta see reageerimisvõimeliseks ning seejärel laguneb aine valgusenergia toimel.

BlancOne eelised:

  • KIIRE – kuni 45 minutit

  • OHUTU – valutu patsiendile

  • EFEKTIIVNE – patenteeritud tehnoloogia

  • 2 IN 1 – puhastus koos hammaste valgendamisega

  • Ei vaja igemegeeli ega kofferdami kasutamist

Hammaste valgendamine Maxilla

 

Kas BlancOne valgendussüsteem on ohutu?

BlancOne Click ja Touch valgendusgeelid sisaldavad vaid 5,6 % vesinikperoksiidi, mille kasutamine hambavalgenduses on heaks kiidetud ka Eesti Terviseameti poolt. Valgendusgeel sisaldab lisaks vesinikperoksiidile veel kahte koostisosa, mis muudavad BlancOne geelid seni kasutusel olnud valgenusgeelidest oluliselt efektiivsemaks ja ohutumaks. Nüüd on hammaste valgendamine patsiendile kiirem ja ohutum kui kunagi varem. BlancOne valgenduse ajal ja selle järgselt esineb patsientidel minimaalselt kaebusi.

Mis muudab BlancOne valgendusgeeli efektiivseks ja ohutuks?

BlancOne geel sisaldab valgustundlike värvained, mis aktiveeruvad ainult spetsiaalse BlancOne valgenduslambi kasutamisel. Valgenduslambil on spetsiaalsed lainepikkused, mis kiirendavad geeli aktiveerumist.

Kuidas toimib BlancOne valgendussüsteem?

BlancOne hambavalgenduse lambis kasutatakse LED valgusallikat, mis annab heleda sinise valguse ning millel on spetsiaalsed lainepikkused vahemikus 430-490 nm. Antud reaktsiooni tulemusel vabanevad valgusenergia osakesed ehk footonid, mis kiirendavad temperatuuri tõusu geelis, nii toimub oluliselt kiiremini peroksiidi lagunemisprotsess. Lisaks sisaldab geel veel katalüsaatoreid, mis omakorda sünteesivad energiat ning selle järel vallandub hüperkiirusel peroksiidi lagundamise ahelreaktsioon. Kõik eeltoodu kiirendabki hammaste valgendamise protsessi.

Valgenduse järgselt pakub BlancOne profesionaalseid tooteid koduseks hoolduseks, et tagada patsiendile veelgi kauakestvam tulemus.

 

Enne ja pärast BlancOne valgendust:

 

 

BlancOne LED-valgendust teostatakse Tallinna Maxilla Rotermanni ja Tartu Maxilla kliinikutes.

Aja broneerimiseks helistage numbril 6 232 302 (Tallinn) või 7 371 100 (Tartu) või broneerige aeg läbi online-broneerimissüsteemi.