Hammaste LED valgendus

BLANCONE VALGENDUSSÜSTEEMIGA

Valged ja terved hambad on alati olnud pilkupüüdvad ning esteetilise väljanägemise puhul võtmetähtsusega. Hambad on ju inimese juures esimesed, mida märkame.

Erinevaid tehnoloogiaid ning süsteeme nii koduseks kui ka professionaalseks hammaste valgendamiseks on mitmeid. Väga sageli aga tekitavad kodused hammaste valgendussüsteemid tundlikkust, värvilaike ning halvematel juhtudel ka hambaemaili kahjustusi. Seetõttu on mitte ainult välistel põhjustel, aga ka hammaste tervise seisukohast äärmiselt oluline valida õige ning ohutu hammaste valgendamise meetod.

Mis on hammaste LED valgendus BlancOne valgendussüsteemiga?

BlancOne on Itaalia tootja professionaalne hambavalgendussüsteem, mis põhineb uuel patenteeritud fotokeemilisel tehnoloogial.

Antud süsteem on välja töötatud koostöös teadlastega ligi 15-ne aasta pikkuse uurimustöö ja katsetusprotsessi tulemusena.

Fotokeemilise reaktsiooni puhul on tegemist reaktsiooniga, mis toimub valguse neeldumise tulemusel. Valguskvant annab molekulile piisavalt energiat, et muuta see reageerimisvõimeliseks ning seejärel laguneb aine valgusenergia toimel.

BlancOne eelised:

  • KIIRE – kuni 45 minutit

  • OHUTU – valutu patsiendile

  • EFEKTIIVNE – patenteeritud tehnoloogia

  • 2 IN 1 – puhastus koos hammaste valgendamisega

  • Ei vaja igemegeeli ega kofferdami kasutamist

Led valgendus BlancOne

 

Kas hammaste LED valgendus on ohutu?

BlancOne Click ja Touch valgendusgeelid sisaldavad vaid 5,6 % vesinikperoksiidi, mille kasutamine hambavalgenduses on heaks kiidetud ka Eesti Terviseameti poolt.

Valgendusgeel sisaldab lisaks vesinikperoksiidile veel kahte koostisosa, mis muudavad BlancOne geelid seni kasutusel olnud valgenusgeelidest oluliselt efektiivsemaks ja ohutumaks. Nüüd on hammaste LED valgendamine patsiendile kiirem ja ohutum kui kunagi varem. BlancOne valgenduse ajal ja selle järgselt esineb patsientidel minimaalselt kaebusi.

 

Mis muudab BlancOne valgendusgeeli efektiivseks ja ohutuks?

BlancOne geel sisaldab valgustundlike värvained, mis aktiveeruvad ainult spetsiaalse BlancOne valgenduslambi kasutamisel. Valgenduslambil on spetsiaalsed lainepikkused, mis kiirendavad geeli aktiveerumist.

 

Kuidas toimib LED valgendus BlancOne valgendussüsteemiga?

BlancOne hambavalgenduse lambis kasutatakse LED valgusallikat, mis annab heleda sinise valguse ning millel on spetsiaalsed lainepikkused vahemikus 430-490 nm. Antud reaktsiooni tulemusel vabanevad valgusenergia osakesed ehk footonid, mis kiirendavad temperatuuri tõusu geelis, nii toimub oluliselt kiiremini peroksiidi lagunemisprotsess. Lisaks sisaldab geel veel katalüsaatoreid, mis omakorda sünteesivad energiat ning selle järel vallandub hüperkiirusel peroksiidi lagundamise ahelreaktsioon. Kõik eeltoodu kiirendabki hammaste valgendamise protsessi.

Valgenduse järgselt pakub BlancOne profesionaalseid tooteid koduseks hoolduseks, et tagada patsiendile veelgi kauakestvam tulemus.

 

Enne ja pärast LED valgendust BlancOne-ga:

Klientide kogemused

Olles varasemalt proovinud erinevaid koduseid valgendussüsteeme – nii geele, plaastreid kui ka fotovalgendust, olin esmalt üpris skeptiline. Kuna olen suur kohvijooja ning tuleb tunnistada, et ka suitsetaja, siis on minu hammaste värvus alati olnud pigem kollakas ja tuhm.

Peale puhastust ja BlancOne valgendust aga ei olnud hambad üldse tundlikud ning esmane pärlvalge tulemus püsib siiani (valgenduskuurist on möödas 2 kuud).

 

Maret (33a)

Koolitajana on mulle esteetiline välimus ning just eriti hammaste väljanägemine ja tervis äärmiselt oluline. Seetõttu otsustasin oma raviarsti soovitusel proovida BlancOne LED-valgendust ning üllatusin vägagi meeldivalt.

Protseduur oli kiire, valutu ning ei tekitanud vähimatki ebamugavust. Hiljem ühe koolituse käigus tehtud pilte vaadates märkasin tõeliselt tulemust – minu hambad olid säravad ja valged!

Tänu sellele tunnen end täna enesekindlamalt kui varem.

Sven (29a)

Broneeri vastuvõtuaeg mugavalt meie online broneerimisüsteemis või võta ühendust sobiva kliinikuga