ERAKORRALINE HAMBARAVI MAXILLAS

Hambaarsti erakorralised vastuvõtud toimuvad kliiniku lahtiolekuaegadel, vabade visiidiaegade olemasolul.

Erakorralise hambaravi vastuvõtuks broneeritakse küll patsiendile kindel vastuvõtuaeg kuid võib juhtuda, et kliinikusse saabudes tuleb natuke oodata. Samuti ei ole võimalik esmaabi osutades etteulatuvalt prognoosida ravivajaduse iseloomu, keerukust ja ajakulu. Palume mõistvat suhtumist!

Esmaabi visiidi broneerimiseks palume helistada vastava kliiniku registratuuri, tutvu Maxilla hambakliinikute avamisaegade ja asukohtadega.

Erakorraline hambaravi Tallinnas

Erakorraline hambaravi Tartus ja Elvas

Tartus ja Elvas osutavad erakorralist hambaravi järgnevad hambakliinikud:

Mida oodata erakorralise hambaarsti vastuvõtul?

Hambaravi erakorralised vastuvõtuajad antakse tavaliste broneeritud aegade vahele, seega tuleb arvestada, et ooteaeg võib osutuda pikemaks kui tavapäraselt. Erakorralise visiidi korral tuvastab hambaarst visiidi põhjuse ja likvideerib kiirema mure.

Näiteks kui patsient jõuab hambaarsti juurde valuga, siis teeb arst kõigepealt selgeks, kuskohast see pärineb ja miks on tekkinud. Seejärel antakse esmaabi, et valu ära võtta. Edasi lepitakse kokku uus visiidi aeg või suunatakse spetsialisti vastuvõtule.

 

Maxilla kliinikutes osutatakse hambaravi esmaabi ka Tervisekassa hüvitisega

Kõigil täiskasvanutel on õigus saada tasuta esmaabi ehk vältimatut hambaravi, sõltumata sellest, kas neil on ravikindlustus või mitte. Tasuta vältimatut hambaravi osutatakse juhul, kui abi edasilükkamine või selle andmata jätmine võib põhjustada abivajaja surma või püsiva tervisekahjustuse.

Vältimatut abi osutatakse erakorraliselt selliste haigusseisundite korral, mis vajavad hamba väljatõmbamist või mädakolde avamist. Seda, kas tegemist on vältimatut hambaravi nõudva seisundiga, otsustab hambaarst.

Loe täpsemalt Tervisekassa vältimatu hambaravi kohta.

 

BRONEERI AEG

Broneeri vastuvõtuaeg mugavalt meie online broneerimisüsteemis või võta ühendust sobiva kliinikuga