LASTEKABINET MAXILLA TALLINNA TÄHESAJU KLIINIKUS

Lastekabinet on loodud selleks, et pakkuda lastele turvalist ja positiivselt meeldejäävat hambaravi kogemust!

  • Usaldusväärne ja turvaline keskkond

  • Rõõmsad ja sõbralikud hambaarstid

  • Positiivne kogemus nii lapsele kui lapsevanemale

  • Lõbus lastemeelne interjöör

  • Terved ja hoolitsetud hambad

Positiivne ja murevaba kogemus

Kui meenutada lapsepõlve, siis tihtipeale tundus hambaarsti juurde minek hirmuäratav ja ebameeldiv. Me ei teadnud täpselt mis meid ees ootab, aga sees oli tunne, et kindlasti on see midagi halba ja valusat.

Tänapäeval ei pea see enam nii olema ja seetõttu on Maxilla loonud spetsiaalselt lastele mõeldud hambaravikabineti, et just neid hirme murda.

Meie kogenud hambaarstid koos spetsiaalselt lastele kohandatud keskkonnaga loovad rahustava atmosfääri, mis aitab unustada hirmud ja muremõtted ning muudab hambaarsti visiidi lõbusaks ja mänguliseks.

 

Loodud mõeldes lastele

Kabineti seintel on laste poolt palavalt armastatud multikategelaste pildid nagu Peppa, Elsa, Ämblikmees, Pikne Mcqueen, Lõvikuningas ja paljud teised. Tuttavate tegelaste kohalolek kabinetis aitab laste muremõtted eemale viia.

Julgustuseks saab laps endale hambaravitooli kaasa võtta erinevaid mänguasju ning kaisuloomi.

 

Samal ajal kui hambaarst hambaid üle vaatab/ravib saab laps mugavalt koos kaisukaga hambaravitoolis istuda, multikaid vaadata ja ennast turvaliselt tunda. 

 

Muudame laste hambaarsti külastuse meeldejäävaks ja positiivseks kogemuseks, mis annab hea põhjuse järgmine kord jälle naeratus suul hambaarstivisiidile tulla!

Galerii

BRONEERI AEG

Broneeri vastuvõtuaeg helistades Tähesaju kliiniku registratuuri tel nr. 6004123 või kirjutades tahesaju@maxilla.ee