MAXILLA HAMBAKLIINIK – kvaliteetne hambaravi aastast 1989

Maxilla Hambakliinik avas oma uksed 1989. aasta 14. veebruaril Elvas, olles seega üks esimesi erahambakliinikuid Eestis. 1998. aasta kevadel avasime osakonna Tallinna kesklinnas.

Kõik Maxilla Hambakliinikud on varustatud uue ja kaasaegse tehnikaga ja kvaliteetsete materjalidega.

Algusest peale oleme tähtsaks pidanud kõrget arstiabi kvaliteeti ja patsiendi-sõbralikku lähenemist. Maxilla Hambakliinikus töötavad kvalifikatsiooniga arstid ja eriharidusega meditsiiniõed. Maxilla Hambakliinikul on leping Eesti Tervisekassaga.

Lisaks on võimalik alates 1999. aasta sügisest kõigil soovijatel endale muretseda Maxilla kliendikaart, mis annab lisasoodustust -5%.

Teeme kõik, et patsient tunneks ennast hambaravitoolis turvaliselt ja mugavalt.

Maxilla Hambakliinikute põhiväärtused

Hambaravihüvitis

Kvaliteet

Soovime pakkuda vaid kvaliteetset ja kaasaegset hambaravi. Täiendame pidevalt oma personali oskuseid ja teadmisi ning sisustame oma raviasutusi vaid parimate materjalide ja seadmetega.

Hambaemaili taastamine Maxilla

Usaldusväärsus

Panustame patsientidega pikaajaliste usaldussuhete loomisse, olles patsiendikesksed ja personaalsed – raviplaani koostamine toimub alati võttes aluseks patsiendi varasem(aid) anamnees(e) ning tema eelistusi ja ootusi ravi lõpptulemuse saavutamisel.skuseid ja teadmisi ning sisustame oma raviasutusi vaid parimate materjalide ja seadmetega.

Hambajuurepõletiku ravi

Personal

Soosime oma personali arengut ning soovime olla Eesti tööturul kõrgelt hinnatud ning töötajate väärtusi arvestav tööandja. Usume, et meie edu võti on meie inimesed.

Juhtkond

Dr Mari-Ann Abel
Dr Mari-Ann AbelJuhataja, juhatuse liige
Rein Abel
Rein AbelJuhatuse liige
Ragnar Abel
Ragnar AbelJuhatuse liige

Administratsioon

Margit Marten
Margit MartenRaamatupidaja | raamat@maxilla.ee
Jette-Kristina Abel
Jette-Kristina AbelTurundusjuht, andmekaitsespetsialist, jette@maxilla.ee

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset ja patsiendikeskset hambaravi nii suurtele kui väikestele.

Meie meeskond töötab igapäevaselt selle nimel, et luua oma patsientidele turvaline ja usaldusväärne keskkond, kus leitakse lahendused ka kõige keerulisematele hamba- ja suutervise muredele.

Ravilahenduste leidmisel soovime alati pakkuda parimat võimalikku ravi arvestades ka patsiendi soove ja ootusi ravi lõpplahenduse saavutamisel.

Eemärgiks on luua patsientidega pikaajalisi usaldussuhteid, olla innovaatiline ning parandada inimeste elusid naeratus naeratuse haaval.

Visioon

Meie visioon on olla Eestis tunnustatud ja usaldusväärne meditsiiniasutus, mis on tuntud igale Eesti inimesele oma professionaalsuse, kõrge kvaliteedi ja erakordse klienditeeninduse poolest.

Maxilla tervisekassa koostöö