Haigestumise korral palume broneerida uue vastuvõtuaja!

Seoses viiruste levikuga palume enda ja teiste tervise hoidmise eesmärgil haigestumise või kehva enesetunde korral meid teavitada ja broneerida uus vastuvõtuaeg. Palume vastuvõtuaja hilisemaks muuta ka patsientidel, kes on viimase 14 päeva jooksul viibinud koroonaviiruse riskipiirkonnas või puutunud kokku haigusnähtudega inimesega.

 

Maxilla Hambakliiniku kontaktid

☎️ Tallinn 6 601 006 tallinn@maxilla.ee

☎️Tartu 7 371 100 tartu@maxilla.ee

☎️Elva 7 356 777 elva@maxilla.ee

www.maxilla.ee

 

Maxilla Hambakliinikus on alati esmaseks prioriteediks patsientide ja töötajate heaolu ja tervis, mistõttu tegeleme aktiivselt kliinikutes kõrgema hügieeni tagamisega. Kliiniku ruume ja pindasid desinfitseeritakse ja puhastatakse regulaarselt. 

 

Terviseamet soovitab kõigil, kes on tulnud riskipiirkonnast või kokku puutunud koroonaviirusesse haigestunuga, jääda kaheks nädalaks koju ja jälgida sel ajal oma tervist. Riskipiirkondade kohta on kõige uuem info leitav siit: www.terviseamet.ee/riskipiirkonnad

Koroonaviiruse sümptomid sarnanevad gripile, põhjustades köha, palavikku ja hingamisraskuseid. Viirus levib peamiselt lähedasel kontaktil nakkuskahtlase inimesega, kellel on nakkusele iseloomulikud sümptomid, eelkõige köha. Seega on soovituslik:

✔️ Hoolikas ja regulaarne kätepesu

✔️ Kehva enesetunde korral kodus olemine ja ravimine

✔️ Haigestunud inimestest vähemalt meetri kaugusele hoidmine

✔️ Viiruse kahtluse korral EMO-sse pöördumise asemel perearstile või perearsti nõuandeliinile helistamine (nr 1220, välismaalt helistades +372 634 6630).