Eesti kaasaegsem hambakliinik – Maxilla Tähesaju

Ilmselt ei tule see kellegile üllatusena, et igapäevane hammaste eest hoolitsemine ja regulaarne hambaarsti külastamine on peamine säilitamaks inimese suu tervisliku seisukorda. Nii nagu areneb pidevalt üldmeditsiin ja tehnoloogia, areneb ka hambaravi. Tänapäeval on võimalik lahendada kõiki võimalikke probleeme hammastega ning taastada ka kõige lootusetuna näivamaid olukordi suus, tagades nii hammaste funktsionaalsus kui ka esteetiline välimus. Seda kõike aga ainult siis, kui on olemas vastav hambaravitehnika, oskuslikud professionaalid ning igale patsiendile turvaline keskkond. Inimesel endal on vaja astuda vaid esimene samm, tulles hambaarsti vastuvõtule. 

Maxilla avas Eesti kaasaegsema hambakliiniku Tallinnas Lasnamäel aadressil Tähesaju tee 11, kus on esindatud need kõik kolm aspekti ning palju enamgi! Maxilla Tähesaju Hambakliinik on kindlasti üks innovaatilisemaid ning uudsemaid hambakliinikuid Eestis. Rõhku on pandud nii meeldivale sisekujundusele kui ka kaasaegsele hambaravi tehnikale.

Kliiniku vastuvõtus on mängleva valgustusega vesisein ja kamin, mis loovad ka kõige närveerivamale patsiendile koheselt pingevaba ja hubase keskkonna, et muuta hambaarsti külastus meeldivaks. Kõik hambaravikabinetid on varustatud kõige kaasaegsema tehnikaga, kus patsient tunneb hambaarsti tooli istudes end mugavalt ja hoitult.

Pere kõige pisematele on Maxilla Tähesaju kliinikus spetsiaalselt lastele mõeldud kabinet. Lastekabineti kujunduses on kasutatud kõikidele lastele tuttavaid tegelasi erinevatest multifilmidest ning julgustuseks saab laps endale hambaravitooli kaasa võtta erinevaid mänguasju ja kaisuloomi. Lastele mõeldud kabinetis on rõhku pandud turvalise ning mängulise keskkonna loomisele. Nii unustab iga laps muremõtted ja hirmu ning koos professionaalse arstiga kujuneb hambaravi ja arsti külastus lõbusaks ning mänguliseks. Laste hambaarst seletab lapsele arusaadava sõnakasutusega, mis teda täpsemalt ees on ootamas ning milliseid protseduure ta teostab.

Maxilla Tähesaju kliinikus teostatakse kõikvõimalikke ravilahendusi ning protseduure alustades klassikalisest hambaravist ja selle ennetusest, lõpetades (mikroskoobiga) juureravi, igemeprobleemide ja implantoloogia ravilahendusteni.

Tallinna Maxilla Tähesaju kliinikus on:

  • Linna innovaatiliseimad hambaravilahendused ja -tehnika
  • Stiilseim ning modernseim sisekujundus
  • Eraldi lastekabinet
  • Professionaalsed arstid ning abipersonal
  • Alati soe ja meeldiv vastuvõtt
  • Tasuta parkimine (3h parkimiskellaga)

Maxilla Tähesaju Hambakliinik üllatab nii innovaatilise hambaravi tehnika, modernse ning vingeima sisekujunduse kui ka kõikvõimalike ravivõimalustega. Linna parimad arstid ootavad Teid kogu perega!

Broneeri aeg:

📲Online-broneerimissüsteemis www.maxilla.ee/broneering

☎Helistades kliinikusse numbril 6 004 123 

✉Kirjutades tahesaju@maxilla.ee