Mis on Airnivol?

Airnivol on ortodontiliste kapede tehnoloogia mis aitab nähtamatult ja mugavalt reastada hambad ritta breketeid kandmata. Kaped valmistatakse kergest ja läbipaistvast materjalist ning erinevalt breketitest mis kleebitakse hammaste külge, on need suust igal ajal eemaldatavad.

Tulemuse saavutamiseks on kapesid vaja kanda nii päeval kui öösel, kaped eemaldatakse üldiselt suust vaid söömiseks ja hammaste/kapede puhastamiseks. Igale patsiendile koostatakse visiidile tulles personaalne raviplaan – seal selgub kapede arv, ravi kestvus ja hind.

Miks on kaped head?

Mugavad – iga kape toodetakse spetsiaalselt patsiendile, kaped valmistatakse patsiendi suust võetud individuaalse jäljendi järgi.

Efektiivne – kaperavi koosneb erinevatest kapedest mida tuleb vahetada umbes iga 2 nädala tagant. Kaped rakendavad hammastele jõudu mis panevad hambad soovitud tulemuse poole liikuma. Esimesi tulemusi on näha juba esimestel nädalatel

Lihtne kasutada – kapesid saab kasutada mugavalt igal ajal! Kaped tuleb eemaldada vaid söömise ja hammaste pesemise ajaks.

Airinvol

Airnivol kaperavi teostab Tartu Maxilla Hambakliinikus dr Alina Smirnova.

Aja broneerimiseks võta meiega ühendust:

7 371 100

Tartu@maxilla.ee

 

Airnivoli kapedest ja tehnoloogiast saad lugeda täpsemalt Airnivoli kodulehelt –

https://www.airnivol.com/en/